ChRo-MetPPHU „ChRo-Met” działa od 1983 roku. W pierwszych latach oferowaliśmy wszelkiego rodzaju drobne usługi ślusarskie.

W 1986 roku zaczęliśmy produkować piece do centralnego ogrzewania. Nawiązaliśmy współpracę ze Spółdzielnią Rzemieślniczą oraz Mieszkaniową w Pabianicach.
Firma produkowała drzwi wejściowe, balustrady na klatki schodowe oraz balkony.

Dużym krokiem w rozwoju firmy było nawiązanie współpracy z przedsiębiorstwami budowlanymi na terenie Pabianic w zakresie wykonywania konstrukcji i elementów stalowych dla budownictwa jedno i wielorodzinnego oraz instytucji majątku publicznego, tj. szpitali, szkół, przedszkoli itp.

Z biegiem lat, dzięki inwestycjom nasza mała firma z Piątkowiska coraz śmielej zaczęła działać na terenie całego województwa łódzkiego, a następnie na terenie całej Polski.

Rozpoczęto sprzedaż regionalną na terenie Łodzi, podpisano długoterminowe umowy ze spółdzielniami oraz firmami budowlanymi, będącymi generalnymi wykonawcami budów. Firma wykonywała wszystkie prace ślusarskie, związane z budownictwem mieszkaniowym i podpisała kontrakty handlowe z największą łódzką spółdzielnią RSM Bawełna oraz firmami budowlanymi „Herbud”, „Budmapol”, Bełchatowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego. Rozpoczęto realizowanie dużych inwestycji. Współpracowano również z jedną z największych firm budowlanych „Przemysłówka” w Łodzi, obecnie „Skanska” S.A.

W 2005 roku park maszynowy wzbogacił się o wycinarkę laserową firmy Prima Industrie.

Od tej chwili w naszej ofercie jest laserowe cięcie blach. Tniemy stal konstrukcyjną (węglową) oraz stal kwasoodporną (nierdzewną). Wycięte elementy charakteryzują się idealnymi wymiarami oraz gładkimi krawędziami cięcia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą konstrukcji stalowych oraz ofertą laserowego cięcia blach.

 

facebook